Firma Remontowa
Rok założenia 1984

O nas

Firma remontowa Kompleksowe Remonty Sławomir Samson powstała ponad 30 lat temu.  W tym czasie zrealizowaliśmy
olbrzymią liczbę projektów w niezliczonych lokalach, w których wykonaliśmy malowanie ścian i kładzenie gładzi gipsowych, układaliśmy panele podłogowe, glazury i terakoty, kładliśmy tapety i fototapety, tworzyliśmy sztukaterie i realizowaliśmy drobne naprawy.
Przemiany lokali to nasza pasja – nic nas bardziej nie cieszy niż widok zadowolonych klientów,
których przestrzeń dostała nowe, piękniejsze życie.

lat doświadczenia
odnowione pomieszczenia
zrealizowane remonty

Masz pytanie?

Najczęstsze pytania

Prosimy sprawdzić poniżej odpowiedzi na najczęściej zadawane przez naszych klientów pytania. Jeśli nie ma wśród nich informacji, której Państwo potrzebują, zapraszamy do kontaktu z nami.

pytania:

Podczas ustalania zakresu prac z klientami decydujemy wspólnie jakie materiały będą zastosowane – dotyczy to przede wszystkim rodzaju i marki farby, wyboru konkretnych paneli podłogowych czy glazury.

Po dokonaniu tych ustaleń i precyzyjnym określeniu zakresu prac i terminu ich wykonania jesteśmy w stanie opracować kompleksowy kosztorys
obejmujący koszty materiałów i robocizny.

Jeśli priorytetowe dla naszego klienta jest jak najszybsze wykonanie usługi, wówczas istnieje
możliwość wykonywania prac także w weekendy. Szczegółowe warunki pracy weekendowej omówimy w konkretnym przypadku podczas indywidualnej rozmowy.

Jeśli chodzi o drobne prace hydrauliczne czy elektryczne, które należy wykonać przy okazji malowania czy układania glazury, to zwykle wykonujemy je sami. Jeśli jednak niezbędne są poważniejsze, kompleksowe roboty hydrauliczne lub elektryczne (całkowita wymiana instalacji w lokalu), wówczas zapraszamy do współpracy profesjonalnych hydraulików i elektryków.
firma remontowa
ekipa remontowa